- Geometric Future

Цена
€58 70 / 114 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Geometric Future
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 1AM4CBBK00100
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Отпред
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1Bottom: 120 mm x 3/ 140 mm x 2In the footstand: 120 mm x 3 / 140 mm x 2
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7+2
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 405 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: MATX volume, but E-ATX Compatibility1.0 mm + 1.2 mm steel plateSupports graphic cards up to 405 mm in lengthUp to 4 installation modes, it could be large or small3.0 mm Tempered Glass, hinged magnetic doorMesh footstand
РАЗМЕРИ: 430 x 215 x 410 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974433740632
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 1AM4CBBK00100
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Отпред
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1Bottom: 120 mm x 3/ 140 mm x 2In the footstand: 120 mm x 3 / 140 mm x 2
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7+2
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 405 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: MATX volume, but E-ATX Compatibility1.0 mm + 1.2 mm steel plateSupports graphic cards up to 405 mm in lengthUp to 4 installation modes, it could be large or small3.0 mm Tempered Glass, hinged magnetic doorMesh footstand
РАЗМЕРИ: 430 x 215 x 410 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974433740632
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Geometric Future
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 1AM4CBBK00100
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Отпред
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1Bottom: 120 mm x 3/ 140 mm x 2In the footstand: 120 mm x 3 / 140 mm x 2
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7+2
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 405 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: MATX volume, but E-ATX Compatibility1.0 mm + 1.2 mm steel plateSupports graphic cards up to 405 mm in lengthUp to 4 installation modes, it could be large or small3.0 mm Tempered Glass, hinged magnetic doorMesh footstand
РАЗМЕРИ: 430 x 215 x 410 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974433740632
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: 1AM4CBBK00100
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Отпред
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 360 mm - Отдолу240 mm - Отдолу120 mm - Отдолу240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре120 mm - Отзад
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 / 140 mm x 2Rear: 120 mm x 1Bottom: 120 mm x 3/ 140 mm x 2In the footstand: 120 mm x 3 / 140 mm x 2
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7+2
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 164 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 405 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: MATX volume, but E-ATX Compatibility1.0 mm + 1.2 mm steel plateSupports graphic cards up to 405 mm in lengthUp to 4 installation modes, it could be large or small3.0 mm Tempered Glass, hinged magnetic doorMesh footstand
РАЗМЕРИ: 430 x 215 x 410 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6974433740632
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | EATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отдолу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отдолу |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7+2 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 164 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 405 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1.0 mm + 1.2 mm steel plate |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3.0 mm Tempered Glass, hinged magnetic door |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | MATX volume, but E-ATX Compatibility |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Mesh footstand |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports graphic cards up to 405 mm in length |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Up to 4 installation modes, it could be large or small |
| РАЗМЕРИ | 430 x 215 x 410 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Bottom: 120 mm x 3/ 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | In the footstand: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 / 140 mm x 2 |
| Тегло | 8.45кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 420 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 175 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB-C x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 360мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 12.5 |
| Тегло | 8.45кг |
Geometric Future Model 4 Caliburn EATX кутия
Насладете се на безкомпромисен въздушен поток и просторен интериор с кутията Geometric Future Model 4 Caliburn. Този EATX корпус поддържа най-големите компоненти, като същевременно осигурява изключително охлаждане, което го прави идеален за високопроизводителни гейминг или работни станции.
Ключови Предимства
- Отличен въздушен поток — Мрежест преден панел и множество места за вентилатори осигуряват оптимално охлаждане за взискателен хардуер.
- Просторен интериор — Побира EATX дънни платки, дълги GPU и високи CPU охладители без проблем.
- Дизайн без инструменти — Панелите и отделенията за дискове се отварят лесно, опростявайки инсталацията и ъпгрейда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 420 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 175 mm |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB-C x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 360мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 12.5 kg |
Какво има в кутията
- Geometric Future Model 4 Caliburn кутия
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






















